SPOŠTOVANI UČENCI IN STARŠI!

V okviru delovanje otroškega parlamenta na naši šoli smo si kot podtemo letos izbrali ŠOLA ZA ŽIVLJENJE. Za lažje razumevanje organizacije pouka in konkretnih situacij smo se v letošnjem šolskem letu povezali z OŠ Bohinj. Učencem želimo ponuditi izkušnjo pouka v drugačnem okolju in pouk v številčnejšem razredu. Domenili smo se za obisk obeh šol, ko bodo imeli učenci priložnost izkusiti delovni dan na šoli. Učenci 8. in 9. razreda bodo v četrtek, 7. 2. 2019, obiskali bohinjsko šolo in tam prisostvovali pouku. Na železniški postaji se zberemo ob 6.30, vračamo se z vlakom ob 12. uri. Strošek prevoza boste starši poravnali prek položnice za mesec februar.

Učenci vzamete  s seboj šolsko torbo, peresnico in zvezke ali opremo za predmete, ki jih boste ta dan imeli na urniku. Ne pozabite na copate. O urniku boste pravočasno obveščeni.

Mojca Klavžar, mentorica šolske skupnosti