Vabimo vas na tradicionalno domoljubno prireditev v spomin na Simona Kosa V POVEZOVANJU JE MOČ, v petek, 14. 12. 2018, ob 17.00 v prireditvenem prostoru Osnovne šole Simona Kosa Podbrdo.

Predstavniki javnega zavoda Triglavski narodni park bodo naši šoli podelili certifikat za vključitev v skupnost šol Biosfernega območja Julijske Alpe.

Pred prireditvijo bomo ob 16.00 imeli prednovoletni sejem, kjer boste z nakupom izdelkov naših učencev lahko prispevali za šolski sklad.

Po prireditvi (predvidoma ob 18.30) pa vas s Planinskim društvom Podbrdo vabimo na tradicionalni nočni pohod iz Podbrda v Rut. Za pohod potrebujete primerno obleko, obutev in svetilko. Za malico v Rutu in prevoz nazaj do Podbrda bo poskrbljeno.

Vabimo učenci in delavci Osnovne šole Simona Kosa Podbrdo