Vabim vas na drugi roditeljski sestanek, ki bo v torek, 19. 2. 2019, ob 18. uri v prireditvenem prostoru šole.

KAKO OKREPITI SVOJEGA OTROKA, DA SE BO ZMOGEL SOOČITI Z NASILJEM?

Konflikti so del našega vsakdanjika, tako v družini kot v šoli. Kako svojega otroka naučiti odkrite in spoštljive komunikacije, da bo znal reševati vsakodnevne izzive? Kaj lahko kot starš storim, da bo šola prostor brezskrbnega odraščanja? Ali pri svojem otroku spodbujam vrednote prijateljstva, sodelovanja in želje po znanju in raziskovanju, ker so to tiste vrednote, ki krepijo samospoštovanje otroka, da se bo znal in zmogel postaviti zase?

Vse to  in še več boste izvedeli na večernem predavanju.

Dr. Justina Erčulj in Doroteja Lešnik Mugnaioni sta predavateljici z dolgoletnimi izkušnjami dela na področju šolstva in nasilja, ki bosta svoje znanje delili z nami.

Po skupnem roditeljskem sestanku bosta predavateljici na voljo za individualne pogovore s starši.

Vabljeni!

Polonca Kenda, ravnateljica