V ponedeljek, 15. 4. 2019, bomo za vse razrede OŠ Podbrdo izvedli športni dan »Atletski troboj«, kjer bomo izmerili rezultate v tekih na 600 in 60 metrov ter v skoku v daljino. Športni dan bomo izvedli v Bohinjski Bistrici.

Vsi učenci se zberejo v šoli ob 7:50 in v prvi šolski uri ponovijo plesno točko za prireditev in pojedo šolsko malico. Nato se v spremstvu učiteljev odpravijo na železniško postajo. Na športnih površinah OŠ iz Bohinjske Bistrice bomo izvedli športni dan. Razredi od prvega do petega se bodo nato vrnili z vlakom ob 12:00, višji razredi pa z avtovlakom ob 13.35 (kosilo bomo za 6. do 9. razred odjavili v šoli). Stroške prevoza boste starši plačali po položnici.

Učenci naj imajo s sabo športno opremo (hlače, majico, športne copate) in pijačo. Dodatno hrano naj si vzamejo po lastni presoji. Čipsi, bonboni in podobne stvari ne sodijo na športni dan, naj namesto tega prinesejo sadje, suho sadje, oreščke, …

Če kdo iz opravičljivih razlogov ne bo mogel tekmovati, naj se športnega dneva vseeno udeleži, saj bo pomagal pri organizaciji (zapisnikar, časomerilec, …).

Vodja dejavnosti: Igor Kragelj