Vsi učenci 8. razreda si bodo v četrtek, 21. 3. 2019, ogledali polete v Planici. Ogled poletov bo organiziran s strani Zavarovalnice Triglav. Odhod avtobusa iz Podbrda je ob 6:00. Dobimo se ob 5.55 na avtobusni postaji v Podbrdu. Potujemo čez Predel, preko Italije, zato naj ima vsak učenec pri sebi osebni dokument. Zavarovalnica Triglav poskrbi za vstopnico za prireditev, toplo malico in spominsko darilo. Povratek v Podbrdo je predviden med 17:00 in 18:00, zato naj učenci sami presodijo koliko hrane in pijače še potrebujejo s seboj. Šolsko malico in kosilo bomo za ta dan odjavili na šoli. Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti, navijaški rekviziti so dobrodošli. Spremljal jih bom učitelj Igor Kragelj (031 385 024).

NAVIJAJMO ZA NAŠE ORLE