V torek, 18. 6. 2019, bomo imeli z učenci od 1. do 5. razreda zaključno ekskurzijo. Ob 7.40 se bomo z avtobusom odpeljali izpred šole do Cerknega, kjer bo najprej malica, nato pa ogled Partizanske bolnice Franje. Pot nas bo naprej vodila do Idrije. Tam bomo okoli 13.00 imeli ogled rudnika živega srebra in topilnice. V Podbrdo se bomo predvidoma vrnili po 18. uri.

Učenci bodo malico zjutraj dobili v šoli, s seboj pa naj imajo še eno malico in zadostno količino pijače. Naj bodo tudi primerno oblečeni in obuti za hojo.

V primeru, da se kdo izmed otrok ekskurzije ne bo mogel udeležiti, vas prosimo, da vsaj dan prej to sporočite razredničarki. Od števila učencev je namreč odvisna velikost avtobusa in posledično stroškov prevoza.

Stroške vstopnin in prevoza boste starši poravnali po položnici.

razredne učiteljice