Skoči na glavno vsebino

Vsi vemo, da je dobra telesna pripravljenost eden ključnih dejavnikov za zdravje. Na naši šoli smo se odločili, da bomo poskušali prispevati majhen del k temu, da bo telesna pripravljenost naših učencev še boljša. Projekt Začnimo teden z gibanjem je avtorski projekt našega kolektiva, kjer ima vodilno vlogo učitelj športne vzgoje Igor Kragelj. Danes, v ponedeljek, 26. 9. 2016, smo s projektom začeli, izvajali ga bomo med razrednimi urami celo šolsko leto. Učenci so združeni v 4 skupine. Vsaka skupina izmeri začetno stanje, dela vaje na izbranem področju in ob koncu šolskega leta izmeri končno stanje. Sposobnosti bodo učenci pod budnim očesom učitelja in razredničark izboljševali na štirih področjih: vzdržljivost, moč, koordinacija in gibljivost. Uspešno miganje!

Mojca Klavžar
Dostopnost