Skoči na glavno vsebino

V petek, 14. 4. 2017, smo z učenci od 1. do 9. razreda v okviru športnega dne opravili meritve za športnovzgojni karton. Na stadionu ob osnovni šoli  v Bohinjski Bistrici so se učenci pomerili v teku na 60 in 600 metrov ter v skoku v daljnino. Ob prihodu nas je pričakalo sončno, a ne pretoplo vreme, in s tem idealni pogoji za športno udejstvovanje. Tisti, ki niso tekmovali, so se zamotili z odbojko ali nogometom, veliko pa jih je spodbujalo tiste, ki so se trudili za čim boljši rezultat. Nekateri so imeli še toliko moči, da so učitelja izzvali v teku na 60 metrov – rezultati naj ostanejo skrivnost! Dan je minil v tekmovalnem, a hkrati športnem in sproščenem duhu. Učitelji, ki smo na športnem dnevu sodelovali, se strinjamo, da vsi učenci zaslužijo pohvalo za svoj trud in športno vedenje skozi celoten športni dan.

Igor Kragelj

Dostopnost