Skoči na glavno vsebino

Z učenci in učenkami 8. in 9. razreda smo v sredo, 15. 2. 2017, izvedli zimski športni dan v Bohinju. Ena skupina se je odpravila na smučanje na Vogel. Pričakale so jih izjemne razmere za smučanje, nebo brez oblačka, prijetne temperature in veliko naravnega snega. Razmere so dodobra izkoristili in preživeli čudovit dan aktivni in na svežem zraku.  Učenke, ki se niso odločile za smučanje, so športni dan aktivno preživele v Spodnji bohinjski dolini. Po drsanju na drsališču v Bohinjski Bistrici so se odpravile na pohod čez Dobravo do Hansenove skakalnice na Poljah. Na poti ni bilo večjih vzponov, vendar je led v senčnih predelih in mehak sneg na soncu hojo malo oteževal. Športni dan pa se je končal s sankanjem in kepanjem. Na koncu so se vsi strinjali, da je imel športni dan samo eno napako, bil je prekratek.

Igor Kragelj

Dostopnost