Skoči na glavno vsebino
V petek, 8. 12., je na šoli pred prireditvijo v spomin na Simona Kosa potekal tradicionalni novoletni sejem. Učenke in učenci 6. in 7. razreda so pokazali svoje prodajalske spretnosti.

Uspešno so ponujali in prodajali unikatne izdelke učencev šole, ki so jih pod mentorstvom domiselnih učiteljic in učitelja izdelali na tehniškem dnevu, v podaljšanem bivanju in pri izbirnem predmetu poskusi v kemiji. Na prodajnem pultu so se šibili unikatni obešalniki, okrasne blazine, domači piškoti, lasnice in elastike za lase, balzam za ustnice, kopalne krogle in okrasne zvezde. S prijaznostjo in prepričljivostjo so učenci prodali všečne in uporabne izdelke. Devetošolci so na sejmu ponujali ročno izdelane voščilnice. Zaslužek od prodaje namenijo končnemu izletu. Zahvaljujemo se vsem obiskovalcem sejma, ki so s kupljenimi izdelki prispevali pomemben del sredstev za šolski sklad.
Nina Kožar Mencinger in Mojca Klavžar, organizatorki novoletnega sejma
Dostopnost