Skoči na glavno vsebino

V petek, 8. junija 2018, je hudo neurje s točo v Črnomlju in okolici hudo poškodovalo veliko javnih, stanovanjskih in drugih objektov, vrtov, njiv ter avtomobilov. Škodo sanirajo ljudje sami, v veliko pomoč so gasilci. Naravna katastrofa je prizadela tudi zaposlene v šolah in njihove družine. V Združenju ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega šolstva Slovenije so se odločili, da se bodo aktivno vključili v pomoč in odprli transakcijski račun za pomoč prizadetim zaposlenim v osnovnih in glasbenih šolah.

Čeprav ni/ne bo čisto isto kot pred točo, lahko vsaj z naklonjenostjo pokažemo, da smo povezani tudi takrat, ko se narava razbesni.

Odločili smo se, da bomo tudi na naši šoli pomagali po svojih najboljših močeh. Zato vas pri izhodu iz prireditvenega prostora na dan prireditve čaka škatla za zbiranje prostovoljnih prispevkov, ki bodo namenjeni pomoči najpotrebnejšim.

HVALA

Dostopnost