Skoči na glavno vsebino
V petek, 14.12.2018 je v prireditvenem prostoru šole potekala tradicionalna domoljubna prireditev v spomin na Simona Kosa. Poskušali smo predstaviti, kako nas povezovanje naredi močnejše. Obiskala sta nas predstavnika Javnega zavoda Triglavski narodni park in naši šoli podelila certifikat za vključitev v skupnost šol Biosfernega območja Julijske Alpe. Kljub temu, da se sliši zapleteno je preprosto. Učenci, ki obiskujejo šole v ali na obrobju Triglavskega narodnega parka se bodo večkrat povezovali, prav tako pa tudi učitelji. Spomnili smo se tudi, da je povezovanje bilo nujno potrebno tudi v času osamosvojitve naše države.

 

Pred in po prireditvi so učenci obiskovalcem ponudili izdelke, ki so jih skupaj z učitelji izdelali na tehniškem dnevu.
učiteljica Nina Kožar Mencinger
Dostopnost