Skoči na glavno vsebino

Športni dan smo vsi učenci predmetne stopnje začeli z zborom na železniški postaji, v četrtek, 14. 2. 2019. Z vso opremo smo se vkrcali na vlak in se v Bohinjski Bistrici razdelili v dve skupini. Ena skupina učencev je, športni dan preživela na drsanju in pohodu. Bilo je zabavno, ker smo se kepali in padali. Tisti učenci, ki smo smučali smo se z nihalko odpeljali na vrh  Vogla, kjer se nam je odprl čudovit razgled. Nadeli smo si pancerje in smuči, ter se podali na smučišče. Razdelili smo se v dve skupini in smučali vedno bolj hitro in drzno. Vmes smo imeli počitek z malico in toplim čajem, nato spet na bele strmine. Vsi veseli smo se okoli dveh popoldne vkrcali na gondolo in se spustili v Bohinj. Bili smo zadovoljni, navdušeni nad snegom, radi bi še več takih športnih dni!

Urša in Mojca, učenki 8. razreda

Dostopnost