Skoči na glavno vsebino

V petek, 12. 4. 2019, so učenci druge triade preživeli noč v šoli. Že pred dogovorjeno uro so se učenci in učenke zbrali v garderobi in veselo igrali igro Postop. Ob nošenju spalk in ostalih potrebščin v razred so si tiho šepetali, do kdaj ne bodo spali. Večer se je začel z igranjem družabne igre, ki je učence in učiteljico nasmejala do solz. Da med branjem knjige trebuščki ne bi krulili, smo se okrepčali z večerjo. Trikrat lahko ugibate, kaj smo si skuhali! Ne uganete? Pašto s tuno, seveda. Nadaljevali smo z branjem Čarlija in tovarne čokolade in si nato v pižamah, zaviti v spalke, ogledali še film, posnet po knjigi. Veliko šepetanja in pridušenega smejanja je še sledilo, preden smo utonili v spanec. Zjutraj smo za seboj pospravili, pozajtrkovali in sklenili, da naslednje leto Noč knjige ponovimo.

Petra Guna in Mojca Klavžar

Dostopnost