Skoči na glavno vsebino

V petek, 13. 12. 2019, smo z učenci na šolski prireditvi obeležili spomin na našega vzornika Simona Kosa, katerega ime s ponosom nosi naša šola. Ob tem smo razmišljali tudi o drugih vzornikih, za katerimi se ozirajo fantje in dekleta danes, ter ugotovili, da se največji vzorniki skrivajo kar pri nas doma, v naših družinah. Prireditev je prijetno popestril klepet z dvema domačinoma, Brankom Trojerjem in Barbaro Mavrar, ki sta ob vprašanjih našega učitelja Igorja Kraglja razmišljala o svojih vzornikih in o tem, v čem sta lahko v vzor drugim.

Dogodek je spremljala naša letošnja sejemska ponudba novoletnih izdelkov, ki vsako leto nastanejo izpod marljivih in ustvarjalnih rok naših učencev. Tudi letos so z izvirnimi izdelki dokazali, da jim domišljije ne manjka in da so nam lahko v zgled v marsičem.

Vsekakor smo ugotovili, da se malih in velikih junakov v naših krajih ne manjka. In dokler je tako, verjamemo, da nas čaka lepa prihodnost.

Petra Guna, učiteljica slovenščine

Dostopnost