Skoči na glavno vsebino

V sredo, 11. 12., so predstavniki občin Tolmin, Kobarid in Bovec ter Rdečega križa, Karitasa in društev upokojencev imeli svoj vsakoletni obisk domov na Petrovem Brdu in v Podbrdu. Kombi je pevke dekliškega zbora in Jureta s harmoniko peljal na Petrovo Brdo, kjer so v veliko veselje varovancev takoj poskrbeli za mladostno vzdušje med čakanjem na govore. Nato so se izmenjevali pozdravi in pesmi, dokler ni prišel čas, da se glasbeniki vrnejo k pouku.
Takrat pa so bili že pripravljeni na nastop v podbrškem domu najmlajši pevci, ki so pospremili pozdravne govore, prireditev pa smo z roko v roki zaključili s skupno Mi se ‘mamo radi z domskim pevskim zborom in vsemi udeleženci, veselo nadaljevanje pa je s harmoniko spremljal Danko Klavžar.
Z glasbo je vedno lepo, tako da: mladi šolski pevci in glasbeniki, hvala od vseh organizatorjev in varovancev obeh domov!

učiteljica Kristina

Dostopnost