Skoči na glavno vsebino

V okviru projekta medgeneracijskega povezovanja Sadeži družbe, v katerem sodeluje naša šola, je kljub dobi virusa še vedno veliko možnosti za delovanje. Tako sva se z Mašo, ki se je vpisala v šolski krožek SD odločili, da gremo v akcijo zbiranja praznih razglednic, ki naj bi jih poslali v Dom upokojencev Podbrdo. Kartice so prinesli naši učitelji, pa tudi prijatelji naše šole. Potrebovali smo jih 125, prejeli pa 127. V sredo so učenci 6. in 7. razreda priskočili na pomoč Maši in skupaj spisali vse kartice.

Besedilo se je glasilo: »Ker ne moremo k vam, vam pošiljamo igriv jesenski pozdrav! učenci OŠ Simona Kosa Podbrdo«.

Spravljene v kuverti so bile v četrtek 1. 10., na Dan starostnikov izročene sestri Luciji Polak, da jih razdeli prebivalcem Doma.

Ker pa je vzgojiteljica Laura prinesla eno razglednico s prilepljeno znamko, jo je Maša takoj popisala s pozdravi za prebivalce Doma na Petrovem Brdu.

Hvala vsem, ki ste kartice prinesli in vsem, ki ste jih popisali.

V galeriji pa še nekaj slik.

Učiteljica Kristina

Dostopnost