Skoči na glavno vsebino

V sredo, 21. 4. 2021, je na šoli potekalo tekmovanje v znanju naravoslovja Kresnička. Glavna cilja tekmovanja sta odpravljanje strahu pred naravoslovjem in spodbujanje eksperimentalnega dela. Vsakoletno se učenci pripravljajo na tekmovanje tudi na naravoslovnem dnevu, kjer ob pomoči učiteljic opravijo izbrane poskuse.

Letošnji prejemniki priznanj na tekmovanju Kresnička so: prvošolke Anika Jenstrle, Ana Štenkler, Tia Dakskobler, drugošolci Luka Roner, Gal Dakskobler, Emanuela Mavrar, tretješolci Anja Hudolin, Tiana Obid, Žan Panjtar, četrtošolec Matija Bizalj, petošolka Nuša Kusterle, šestošolka Julija Jenstrle in sedmošolca Jan Brovč in Urša Šorli.

Čestitke vsem prejemnikom priznanj in tudi vsem ostalim udeležencem tekmovanja!

Mentorice Franka Žele, Magda Čujec, Suzana Torkar Panjtar in Nina Kožar Mencinger

Dostopnost