Skoči na glavno vsebino

V tem tednu nas je s svojim obiskom na šoli počastila pravljičarka Anja Štefan. Takole so o njenem obisku zapisali naši sedmošolci.

V torek, 18. 5., nas je na naši šoli obiskala Anja Štefan. Popeljala nas je v čarobni svet pravljic, tako domačih kot tujih. Reči moram, da še nisem tako uživala v pravljicah, zabavnih, poučnih in nekaterih smešnih. Če povem po pravici, nisem mislila, da je lahko pravljica tako čarobna. Skratka, bilo je lepo in čarobno.

Urša Šorli, 7. razred

V torek, 18. 5. 2021, smo se z učenci odpeljali v svet pravljic Anje Štefan. Pripovedovala nam je prelepe pravljice. Všeč mi je bilo to, kako je pravljice pripovedovala, in to, kakšne so bile pravljice. Imele so res dobra in tudi resnična sporočila. Vidi se, da je Anja Štefan pravljičarka, saj res doživeto, jasno in lepo pripoveduje. Ura je bila dobra in mi je bila všeč tudi zato, ker smo zamudili eno uro matematike in eno uro angleščine.

Jan Brovč, 7. razred

Dostopnost