Skoči na glavno vsebino

Učenci 6., 7., 8. in 9. razreda so nestrpno pričakovali petek, 22. 4. 2022, ker jih je ta dan čakal športni dan s plavalnimi vsebinami v Vodnem parku v Bohinju. Najprej smo obnovili pravila vedenja v bazenu, nato pa preverili tehniko prsnega plavanja in opozorili na glavne napake. Učenci so preostali čas porabili po lastnih željah, za plavanje, podajanje žoge, potapljanje. Skupina deklet je izrazila željo po izboljšanju tehnike skoka na glavo. Kot učitelj sem bil te pobude zelo vesel 😊.

Z vzornim vedenjem na bazenu so si učenci proti koncu prislužili še nekaj voženj po toboganu. Da voda človeka naredi lačnega, se je izkazalo tudi tokrat. Po končanem kopanju smo pojedli vse, kar smo še imeli v nahrbtnikih, nato pa se utrujeni, vendar veseli vrnili v Podbrdo.

Dostopnost