Za vse učence naše šole bo od 6. do 10. 6. 2022 organiziran tabor na Pohorju.

Zberemo se v ponedeljek, 6. 6. 2022, ob 7.30 uri pred šolo. Učenci naj imajo pri sebi nahrbtnik, kamor bodo dali šolsko malico ter ovojnico z dokumenti, ki jo bodo oddali učiteljici. Odhod avtobusa izpred šole je predviden ob 7.45.

Vrnemo se v petek, 10. 6. 2022, predvidoma po 17.00 uri, prav tako pred šolo, kjer počakate otroke.

Učenci naj imajo v ponedeljek poleg potovalke s seboj tudi manjši nahrbtnik, saj imamo pred prihodom v hotel načrtovan dan dejavnosti na Rogli. Za malico bo poskrbljeno.

Učenci naj imajo s seboj stvari, ki so navedene na seznamu potrebščin. Sobni copati naj bodo v potovalki na vrhu. Vse elektronske naprave naj pustijo doma.

Če vaš otrok jemlje kakšna zdravila ipd., o tem do petka, 3. 6., obvestite razrednika.

V nujnih primerih v času tabora lahko pokličete na telefonsko številko: 064 177 711.

Za vse dodatne informacije pa se pred taborom lahko obrnete name ali na razrednike.

Vodja tabora Branko Ocvirk