V torek, 21. 6. 2022,  imajo učenci od 2. do 5. razreda zaključno ekskurzijo v Bohinjsko Bistrico.

Ta dan naj pridejo v šolo kot običajno. S seboj naj imajo manjši nahrbtnik, v katerega bodo dali šolsko malico. Od doma lahko vzamejo dodatno pijačo ali hrano. Ob 7.50 nas bo na pot odpeljal avtobus, s katerim bomo šli najprej do konca Ukanca, kjer bo krajši sprehod z ogledom slapa Savice. Nato se bomo zapeljali v Ribčev Laz in se s panoramsko ladjo podali po jezeru.

Povratek v Podbrdo bo predvidoma okoli 14h, da bodo učenci vozači lahko šli z drugo vožnjo domov. (Učenci s Petrovega Brda bodo že prej izstopili.)  Za varen odhod domov ostalih učencev, pa prosimo vas, starše.

Plačilo vstopnine pri slapu in vožnje z ladjo boste poravnali po položnici. (Predviden znesek bo znašal približno 8,20 €.) Za plačilo avtobusnega prevoza smo dobili sponzorja.

Lepo vas pozdravljamo.

Učiteljice razrednega pouka