Skoči na glavno vsebino

Ker je naša šola po številu učencev najmanjša šola v naši občini, razmišljamo o nadgradnji naše dejavnosti ter novih dodatnih možnostih in priložnostih za našo šolo. Zato smo se v sodelovanju z Občino Tolmin odpravili na Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, kjer smo predstavniki občine in šole predstavili idejo za vzpostavitev centra za šolske in obšolske dejavnosti v prostorih naše šole. Nova ideja je na ministrstvu naletela na pozitiven odziv, zato smo se že dogovorili, da nas obiščejo in si prednosti naše šole ter njene lokacije ogledajo v živo. Čeprav je v Sloveniji trenutno 7 takšnih pobud, smo optimistični in upamo, da nam bo uspelo. Ob tem pa se zahvaljujemo Občini Tolmin, predvsem podžupanji v funkciji županje Maši Klavora ter direktorju občinske uprave mag. Matjažu Kosu, ki sta nas na omenjeni sestanek spremljala in v tej pobudi aktivno sodelujeta.

Petra Guna

Dostopnost