Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 30. januarja 2023, smo imeli drugačno druženje z oskrbovanci Doma upokojencev kot običajno, ko se igramo družabne igre. V jedilnici smo se najprej razporedili v dve številčno enaki skupini. Nato si je vsaka izbrala svojega voditelja. Socialna delavka Dragana in učiteljica Magda sta nam izmenično zastavljali vprašanja in ponudili nekaj odgovorov. V skupini smo se posvetovali, šele potem je voditelj povedal rešitev. Vprašanja so se nanašala na živali, mesece, države, … Bilo je skoraj tako napeto, kot v sobotnih TV oddajah, ki jih vodi Mario Galunič. Obema skupinama je šlo zelo dobro, le ena je imela malo več sreče pri vprašanjih. Zato je bil izid skoraj neodločen. Nobena ekipa ni dobila kupčka z evrskimi bankovci, a je bil užitek v igri še več vreden. Ker je bil kviz zelo zabaven, smo sklenili, da se preizkusimo v podobnem – le z drugačnimi vprašanji, že na naslednjem srečanju po počitnicah.

učenke podaljšanega bivanja

Dostopnost