Skoči na glavno vsebino

Četrtošolci in petošolci smo sodelovali v likovnem natečaju Rišem/pišem za prijatelja. Tema oz. naslov natečaja je bil Znana umetniška dela v sodobni preobleki. Odločili smo se za priredbo Groharjeve slike Sejalec.

Slika Emanuele Mavrar iz 4. r. z naslovom Sejalec s psom je prišla v ožji izbor med finaliste druge triade. V vsaki kategoriji se z glasovanjem izbere najboljšo sliko, ki bo natisnjena na platnice zvezkov, ki se jih lansira v prodajo v papirnicah Office&More in Bags&More.

Izkupiček od prodaje se podari šolskim skladom sodelujočih osnovnih šol, zmagovalcem natečaja in dobrodelni organizaciji Zvezi prijateljev mladine Slovenije. 

Glasujte lahko na tej povezavi:

https://www.facebook.com/PapirniceOfficeAndMore/

mentorica Suzana Torkar Panjtar

Dostopnost