Skoči na glavno vsebino

V torek, 9. 5. 2023, nam je končno uspelo izvesti športni dan, na katerem preverimo sposobnosti v teku na kratke in srednje proge in skoku v daljino. V Bohinjski Bistrici nas je pričakalo nekoliko kislo, vendar suho vreme. Pogoji so bili tako zelo ugodni za doseganje dobrih rezultatov. Ko so se mišice ugrele na delovno temperaturo, smo začeli z meritvami. Za izkazan trud, pozitiven odnos do športa in osebnih dosežkov ter za športno medgeneracijsko navijanje moram pohvaliti prav vse učence. Tak odnos do športa nam je vsem učiteljem v ponos.

Po opravljenih meritvah smo izkoristili še druge športne površine, ki nam jih je v uporabo odstopila OŠ Bohinjska Bistrica, za kar se jim lepo zahvaljujemo.

Učencem in učenkam je ostalo še dovolj moči za nogometno tekmo, s katero smo sklenili zabavno in aktivno dopoldne.

Več slik si lahko ogledate v galeriji.

učitelj Igor

Dostopnost