Skoči na glavno vsebino

V petek, 29. 9. 2023, bomo z učenci opravili planinski pohod do izvira Tolminke. Iz Podbrda se bomo odpeljali z vlakom ob 6.57, na Mostu na Soči pa nas bo čakal avtobusni prevoz do planine Polog. Od tam se bomo odpravili na krožno pot do izvira Tolminke in nazaj na planino Polog oziroma do cerkvice SV. Duha v Javorci. Tam nas bo zopet počakal prevoz do železniške postaje Most na Soči, v Podbrdo pa se vrnemo z avtovlakom ob 15.09. Učenci naj imajo primerno športno opremo, predvsem bodite pozorni na čevlje (naj bodo udobni, pohod ne bo zahteven).

Šolsko malico in kosilo bomo za ta dan odjavili za vse učence, prav tako ne bo podaljšanega bivanja, zato otroke prevzamete na železniški postaji v Podbrdu ali pa se sami odpravijo domov. Učenci naj imajo s seboj dovolj hrane in pijače, ki naj bo primerna planinskemu pohodu.

Igor Kragelj

Dostopnost