Skoči na glavno vsebino

Z veseljem sporočamo, da je bila Osnovna šola Simona Kosa Podbrdo uspešna na razpisu Erasmus+ 2023, ki bo med 1. septembrom 2023 in 28. februarjem 2025 omogočil izvedbo mobilnosti zaposlenih v državah Evropske unije!

Naslov našega projekta je Odprimo meje našega majhnega sveta,  v okviru katerega smo si zastavili cilje, ki bodo pripomogli k izboljšanju naših načinov poučevanja. Tako bomo 8 zaposlenih naše šole oziroma vrtca v tem obdobju napotili na strukturirana izobraževanja v Italiji, obiskali pa bomo tudi štiri šole v drugih državah Evropske unije, da bi ob sledenju na delovnem mestu spoznavali njihove šolske sisteme in njihov način poučevanja.

Prepričani smo, da bo mobilnost učiteljev, ki nam jo s financiranjem in podporo omogoča program Evropske unije Erasmus+, prinesla številne pozitivne učinke in pripomogla k ustvarjanju sodobne in inovativne šole.

https://padlet.com/erasmuspodbrdo/padlet

Petra Guna, koordinatorica projekta

Dostopnost