Skoči na glavno vsebino

Po skoraj štirih letih premora smo v četrtek, 12. oktobra, zopet otvorili sezono sodelovanja z domom na Petrovem Brdu. Prvi obisk je bil 40-minutni pevski nastop starejših sedem pevk otroškega šolskega zbora. Tri najmlajše smo zaradi prevoza s kombijem pustili v podaljšanem bivanju.

Ob prihodu nas je že pred domom pozdravila gospa Malči Kos, ki nas je tudi povabila k sodelovanju. Zbrani oskrbovanci in delavci Doma so nas bili veseli, še posebej zato, ker so petju lahko prisluhnili tudi težje bolni. Zaradi gradbenih del je bil nastop v nekdanji jedilnici, ki je preurejena v začasne prostore za oskrbo. Deklice so zapele 14 pesmic, nato pa še nekaj skupnih narodnih. Vsi so bili veseli tudi balončkov, ki so jih pevke napihnile v kombiju, da so med potjo pripravile svoja pljuča na petje.

Naj se dobro sodelovanje srečno nadaljuje, pevkam pa hvala!

Nasvidenje novembra!

Učiteljica Kristina Š.

Dostopnost