Skoči na glavno vsebino

V sredo, 13. 2. 2023, se bomo z vsemi učenci naše šole odpravili v Bohinjsko Bistrico, kjer si bomo ogledali glasbeno-pripovedovalsko interaktivno predstavo Ritmično-škatlaste pravljicev izvedbi Murata in Josa.

Naš dan se bo začel ob običajni uri v šoli, otroci bodo najprej pomalicali, nato pa se bomo z vlakom ob 8.41 odpravili v Bohinjsko Bistrico.

Učenci razredne stopnje se bodo v Podbrdo vrnili ob 12.00. Tisti učenci, ki so prijavljeni na kosilo, ga bodo imeli ob običajni uri, pouka 6. in 7. uro ne bo, prav tako odpade tudi likovni krožek. Šah in nogomet pa se bosta za razredno stopnjo izvajala kot ponavadi. 

Učenci predmetne stopnje bodo po predstavi eno uro preživeli še na bohinjskem drsališču, zato naj bodo ustrezno oblečeni. Domov se vračamo ob 13.35, zato naj imajo s seboj tudi dodatno malico, saj bodo od kosila odjavljeni.

Če bo kateri izmed učencev izstopal na drugi železniški postaji, prosimo starše, da o tem obvestite razrednika.

Ker bomo z vsemi učenci obiskali tudi bohinjsko osnovno šolo, naj imajo učenci s seboj  copate in kakšno pisalo.

Stroške kulturnega dneva boste starši poravnali po položnici.

Čaka nas lep in pester dan! 🙂

Petra Guna

Dostopnost