Skoči na glavno vsebino

Na Valentinovo je vseh 10 pevk otroškega zbora poneslo pevski pozdrav uporabnikom Doma na Petrovem Brdu, seveda v stilu praznika. Učenci podaljšanega bivanja so za to priložnost pripravili krilata darilca, ptičke na vrvicah, in nekaj oskrbovance si je ptička takoj nadelo okoli vatu. Pevke so zapele 16 pesmi: Kekčevo, Dober dan, Bisere, Vsakdo mora imeti prijatelja …

Ker smo dopoldan v šoli gledali predstavo VDC Tolmin, Magdalenca išče fanta, so zapele tudi tolminsko pesem Magdalenca in povedale nekaj o predstavi. V zadnjem delu pa je prvošolka Karin Šorli sama zapela celo pesem Katjuša, ki se jo je naučila doma, in požela velik aplavz in objemčke sopevk.

Poslovile so se z V dolini tihi in Mi se ‘mamo radi, nato pa so se z avtom učitelja Bineta in kombijem vrnile v šolo.

učiteljica Kristina

Dostopnost