V sredo, 17. 4. 2024, se bomo z učenci 8. in 9. razreda odpravili v Kinogledališče Tolmin, kjer si bomo ogledali predstavo Romeo in Julija, ki je prejela tudi oznako kakovostna predstava.

Prva šolska ura bo potekala po urniku, po prvi uri bomo pomalicali, nato pa se bomo odpravili v Tolmin. V Tolmin bomo zaradi težav z visoko ceno prevozov in urniki rednega javnega prevoza učence odpeljali učitelji z dvema osebnima avtomobiloma. Učence bomo spremljali učitelj Igor Kragelj, ravnateljica Polonca Kenda in Petra Guna.

Predstava se bo začela ob 10.00 in traja eno uro. Strošek predstave je 7€/učenca in ga boste starši poravnali po položnici, stroške prevoza pa bo krila šola.

Predviden povratek na šolo bo okrog 12.00, torej do časa kosila. Šesta in sedma ura oziroma izbirni predmeti in druge dejavnosti bodo potekale po urniku.

Petra Guna