Skoči na glavno vsebino

Na sončen petek, 10. 5. 2024, smo imeli učenci 1., 2. in 4. razreda na obisku gospo Majo Fajdiga Komar. V učilnici nam je najprej pokazala zanimiv in poučen film o Triglavskem narodnem parku. Sledile so risanke, v katerih so nastopale bohinjska cika, bovška ovca in drežniška koza. Nasmejali smo se njihovim dogodivščinam na izletih okoli Julijskih Alp. Po malici smo odšli na travnik nad Batavo, kjer smo spoznavali različne rastline in drobne živali. Najbolj pa nam je bilo všeč, ko smo iz nabranih rastlin delali parfume in potem primerjali njihove vonje. Ena izmed učenk je zapisala, da je bil ta naravoslovni dan v družbi živali in rastlin zelo zabaven in zanimiv. Gospe Maji se zahvaljujemo za obisk in upamo, da v naslednjem šolskem letu spet pride k nam.

Slike si lahko ogledate tukaj.

Dostopnost