Skoči na glavno vsebino

V tem šolskem letu smo že v septembru začeli našo golo lipo na razrednem panoju polniti s srčkastimi lističi. Za vsako uro, ki smo jo v podaljšanem bivanju imeli zunaj, smo drevesu dodali listek, ki je bil vsak mesec druge barve. Gibanja je bilo v tem šolskem letu nekoliko več, saj so učenci imeli tedensko še dve dodatni uri športa z učiteljem Igorjem. Zdaj, ko se šolsko leto izteka, je drevo zapolnjeno z listki najrazličnejših barv, učenci pa vedo, kako pomembno je čim več prostega časa prebiti zunaj, pa naj bo to na igrišču, travniku ali v gozdu. Za boljše počutje pomaga že samo sprehod po pločniku iz zgornjega dela Podbrda v spodnji in nazaj.

Gozdarki Luciji Odar se zahvaljujemo za to dobro idejo, čeprav nam do števila tisoč še ogromno ur manjka.

Slike si lahko ogledate tukaj.

učenci in učiteljica podaljšanega bivanja

Dostopnost