Skoči na glavno vsebino

V petek, 9. 12. 2016, smo se na prireditvi spomnili kdo je bil junak, po katerem šola nosi ime. Učenci so srčno odigrali prizor iz njegovega življenja in z zanosom povzeli način življenja ter vrednote v katere je verjel. Učenci so razmišljali, kako vidijo sebe in domači kraj v prihodnosti, ko odrasejo. Če bodo uresničili svoje načrte, se nam za prihodnost Baške grape ni treba bati! Na koncu smo poslušali intervju s tremi gosti. Gospe Miranda Bratkič in Stanka Golob sta v družbi gospoda Nika Maverja predstavili, da je za uspeh treba trdo garati in verjeti v cilje, ki si jih zastaviš. Najmlajši so odigrali tradicionalno igro in zaplesali ob spremljavi harmonikaša. Pevski zbor nam je s pesmijo Siva pot ob koncu prireditve dal zanos, da smo se v velikem številu udeležili še nočnega pohoda v Rut.

Mojca Klavžar

Dostopnost