Jedilnik

Kuhinja si pridružuje pravico do spremembe jedilnika.

Vse morebitne ideje, pohvale ter pritožbe lahko sporočate na e-mail naslov: tanja.stendler(at)dompodbrdo.si ali nina.kozar-mencinger(at)guest.arnes.si.

ODJAVA PREHRANE

Starši lahko odjavijo prehrano za otroka

po elektronski pošti na naslov prehrana@os-podbrdo.si do 7. ure zjutraj za tekoči dan, izjemoma po telefonu od 7.00 do 7.15, prav tako za tekoči dan.

Prijave na obroke potekajo na enak način kot odjave. Potrebno se je prijaviti vsaj en delovni dan vnaprej.

Učenci sami ne morejo prijaviti in odjaviti malice oz. kosila.

Zelo pomembno je, da obroke, ki jih vaš otrok ne bo koristil, pravočasno in pravilno odjavite, sicer ste dolžni poravnati polno ceno neodjavljenega obroka (tudi subvencioniranega).

CENA PREHRANE

ŠOLSKA MALICA ŠOLSKO KOSILO
učenci: 0, 80 € 1. do 3. r. = 2,25 €
zaposleni: 0, 93  € 4. do 9. r. = 3,00 €
  zaposleni: 4,45 €

ORGANIZACIJA PREHRANE

Učencem v šoli nudimo malico in kosilo.

Malicajo po drugi šolski uri, to je ob 9.25.

Čas kosila je med 12.10 in 12.40. Učenci, ki so vključeni v podaljšano bivanje, imajo kosilo ob 12.30.

SUBVENCIONIRANJE PREHRANE

Upravičenci do subvencije za malico ali kosilo so tisti učenci, ki se redno izobražujejo, so prijavljeni na malico ali kosilo in po zakonu, ki ureja uveljavljanje pravic iz javnih sredstev, izpolnjujejo naslednje kriterije o povprečnem mesečnem dohodku na osebo v družini, ki je objavljena na https://e-uprava.gov.si/

Vloga za subvencijo malice in subvencijo kosila se na centru za socialno delo odda samo v primeru, če družina učenca ne razpolaga z veljavno odločbo o otroškem dodatku.

Več informacij v zvezi z uveljavljanjem pravice do subvencije malice oziroma kosila za učence lahko najdete na spletnih straneh Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti.