Skoči na glavno vsebino

Člani angleškega bralnega kluba English Book Club so se v ponedeljek, 24. 4. 2017, v Tolminu udeležili zaključne prireditve bralnega kluba, na kateri so se srečali s člani drugih posoških osnovnih šol in Gimnazije Tolmin. Naši učenci so na prireditvi sodelovali z literarnimi in glasbenimi prispevki ter aktivno udeležbo na okrogli mizi. Mnenja o knjigi Thirteen Reasons Why so izmenjali z dijaki Gimnazije Tolmin, predstavniki bralnega kluba Fejstbuk iz Ljubljane in dr. Veroniko Rot Gabrovec, predavateljico z oddelka za anglistiko in amerikanistiko Filozofske Fakultete v Ljubljani. O problematiki samomora nam je spregovoril še svetovalec s Telefona za otroke in mladostnike TOM. Srečanje smo zaključili s pozitivno mislijo o dragocenosti življenja.

mentorica Vika Perinčič

Dostopnost