Skoči na glavno vsebino

V sredo, 4. 4. 2018, je dramsko gledališka skupina naše šole na odru premierno zaigrala igro “Sem, nisem zvezda?”. V nabito polnem prireditvenem prostoru šole je bilo čutiti vznemirjenje in pričakovanje. Mentorici Petra Guna in Suzana Torkar Panjtar sta s priredbo zgodbe Mihe Mazzinija Zvezde vabijo poskušali iz podbrških mladih igralcev iztisniti vse, kar lahko pokažejo. Zgodba je postavljena na oder in v zakulisje iskanja mladih glasbenih talentov. Na odru so se odlično znašle mlade igralke in igralec, ki so suvereno pokazali svoje igralske talente. Med predstavo smo se spraševali ali bo Kaja zaupala sebi in pravim prijateljem. Ali bo podlegla neiskrenim odnosom v svetu tehnologije? Konec nas je presenetil in navdušil.  “Kako so ti fantje dobro igrali raperje!”, “Kaja je pa res lepo pela!”, “Ali je Viktorija v resnici prijazna?” so bili komentarji po koncu predstave. Vsi so zvezde, smo si gotovo enotni vsi gledalci. Ocenjevala jih je tudi strokovna žirija s predstavniki JSKD Tolmin. Držimo pesti, da se uvrstijo na oder tolminskega kinogledališča!

Čestitke mentoricama, igralkam in igralcu!

Mojca Klavžar

Dostopnost