Skoči na glavno vsebino

V petek, 20. 4. 2018, so vsi učenci OŠ Podbrdo opravili testiranja za športnovzgojni karton. V Bohinjski Bistrici smo merili njihove dosežke v teku na 600 in 60 metrov ter v skoku v daljino. Po uvodnih navodilih in ogrevanju se je začelo zares!

Učitelji smo se opremili s štoparicami in metri, učenci pa so se trudili za dobre rezultate. Brez tehničnih težav tudi tokrat ni šlo in ekipa punc 6. in 7. razreda je morala ponoviti tek na 600 metrov. Učitelj Igor, krivec za nastalo situacijo, je moral za kazen tudi dvakrat preteči razdaljo 600 metrov. Izmučenim puncam se je odkupil s sladoledom. Nagrada za vloženi trud pri testiranju se je obrestovala, saj se je športni dan zaključil z igranjem odbojke in nogometa. Pomladni sončni dan je bil prežet s pravim športnim duhom.

Igor Kragelj, vodja športnega dne

 

Dostopnost