Skoči na glavno vsebino

V petek, 18. 6. 2018, je na športnem igrišču v Podbrdu potekala otvoritev podbrškega tekaškega festivala. Otvoritev že drugo leto v celoti pripravijo učenci in učenke OŠ Simona Kosa Podbrdo pod vodstvom svojih mentorjev. Prireditev zelo lepo povezujeta Igor Kragelj in Petra Guna. S prisrčnim nastopom otroškega pevskega zbora pod vodstvom Monike Bagon je prireditev polepšana s čudovitimi mladimi pevskimi glasovi. Petra in Igor pa poskrbita, da slovesnost res daje vtis prave svečane otvoritve. Podbrška šola s PTRFjem zelo dobro sodeluje, saj se prav v prostorih šole odvijajo vse dejavnosti povezane z UPTjem. V imenu ekipe PTRF in TD Podbrdo se vsem, ki v šoli pomagate pripraviti ta lep slavnostni dogodek prisrčno zahvaljujem. Zahvala tudi vsem, ki v šoli pomagate pri pripravi zajtrkov in urejanju prostorov, kjer tekači lahko počivajo in prenučujejo ekipe naših prostovoljcev. Hvala ravnateljici Poloni Kenda za posluh za naše dejavnosti.

Jože Dakskobler, organizator PTRF

Dostopnost