Skoči na glavno vsebino

Trije devetošolci so se v četrtek 21. 6. 2018, poslovili od osnovnošolskih klopi podbrške osnovne šole in pogumno zakorakali novim izzivom naproti. Pevski zbor in Orffova skupina sta pod mentorstvom Monike Bagon pletla zgodbo med plesne, pevske  in domoljubne nastope učencev. Devetošolci so prejeli zaslužena priznanja in pohvale ter simbolična darila ob prehodu v širni svet. Zahvalili so se učiteljem in ravnateljici ter se z majhno pozornostjo poklonili svojim staršem in razredničarki. Ravnateljica je podelila  srebrna in zlata državna priznanja najuspešnejšim učenkam. Prireditev so popetrili še vrtičkarji, ki s suverenim nastopom dokazujejo, da so vešči petja. Osnovnošolci so se poslovili s počitniško pesmijo, ki jim je misli že odnesla na počitnice!

Mojca Klavžar

 

Dostopnost