Skoči na glavno vsebino

V okviru tedna otroka smo učencem višjih razredov ponudili športno popoldne v telovadnici. Odzvala se je velika večina učencev predmetne stopnje, zbrala pa se je tudi ekipa učiteljev. Tako smo napravili več  ekip in se medsebojno pomerili v nogometu in odbojki.Izkazalo se je, da učenci radi tekmujejo proti učiteljem in so takrat zelo motivirani. Najprej so učitelji po izjemnem boju premagali učence v nogometu s 4 proti 1, vendar so učenke hitro vrnile z zmago 4 proti 2. Učitelji smo si tako nadejali zmage v odbojki, vendar so nas učenci demantirali z odlično igro in borbenostjo in nas premagali z 2 proti 1 v nizih. Ni nam preostalo drugega, kot da jim športno čestitamo. Učitelji smo se zavedali, da smo koristno preživeli prosti čas, učenci tega verjetno ne, da so ga preživeli zabavno pa so pokazali njihovi nasmehi in iskre v očeh. Zame, kot učitelja športa, so bili vsi cilji športnega popoldneva v celoti doseženi.

Igor Kragelj

 

Dostopnost