Skoči na glavno vsebino

Na oblačen decembrski dan, v sredo, 5. 12. 2018, smo vsi učenci od 1. do 9. razreda izdelovali izdelke, ki jih bomo prodajali na novoletnem sejmu, 14. 12. 2018. Učenci razredne stopnje so izdelovali okraske za smrečico in voščilnice, učenci predmetne stopnje pa smo imeli štiri delavnice: kvačkanje, kjer smo izdelovali čudovite podstavke za lonce in cofke, šivanje, kjer se je šivalo vrečke za zelišča, vzglavnike in prijemalke. Na tretji delavnici smo izdelovali lesene snežake in druge lesene izdelke. Na zadnji, četrti delavnici, pa smo učenke devetega razreda pakirale sivko, meliso, lipo in piškote.

Ta dan je po šoli zadišalo po piškotih, sivki in lesu. Bilo je pravo decembrsko vzdušje, ki smo ga na nekaterih delavnicah popestrili z božičnimi pesmimi. Učenci upamo, da bodo ljudem izdelki všeč in jih bodo rade volje kupili.

Nika in Neja, učenki 9. razreda

 

Dostopnost