Skoči na glavno vsebino

Kje: https://safe.si/safesi-videi/pogovor-za-starse-vzgoja-za-internet

Spletno nasilje postaja vedno večji problem, zato vas vabimo k ogledu oddaje za starše, ki bo ob dnevu varne rabe interneta v torek, 5. 2. 2019, ob 18. uri.

 V njej se bo Maja Vreča z dr. Albertom Mrgoletom, psihologom, sociologom, družinskim terapevtom, Imago partnerskim terapevtom in pravnim strokovnjakom dr. Benjaminom Lesjakom pogovarjala o temah, ki so za starše zanimive in pomembne. V pogovoru se bodo dotaknili primernega časa, da se otroci srečajo s sodobno tehnologijo, varovanja zasebnosti, pomanjkanja empatije pri otrocih in najstnikih, objavljanja posnetkov na družabnih omrežjih, zaščitniški vlogi staršev in o problematiki spletnega nasilja. Oddaja se bo začela ob 18:00 in se zaključila ob 18:50.

Dostopnost