Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 15. 4. 2019, smo se z vsemi učenci OŠ Podbrdo odpravili na športni dan v Bohinjsko Bistrico. Na tamkajšnji šoli so nam prijazno odstopili atletski stadion, na katerem smo se pomerili v treh atletskih disciplinah: sprintu na 60 metrov, teku na 600 metrov in skoku v daljino z zaletom. Učence smo razdelili v manjše skupine in se lotili dela. Na stadionu je bilo čutiti pozitivno tremo, pričakovanje in odločenost doseči dober osebni rezultat. Učitelji smo s ponosom opazovali učence, kako so se za svoj rezultat resnično potrudili in pokazali veliko mero borbenosti. Ob tem pa moram poudariti tudi športno vedenje tako tekmovalcev, kot navijačev, ki so se med seboj spodbujali in se iskreno veselili uspehov drug drugega.

Po opravljenih testiranjih sta sledila še nogometni ali odbojkarski zaključek. V prijetnem športnem duhu smo zaključili športni dan.

Igor Kragelj, prof.športa

 

Dostopnost