Skoči na glavno vsebino

»V petek, 11. 10. 2019, smo se učenci od 6. do 9. razreda pomerili v odbojki proti učiteljem. Na začetku 5. ure smo bili učenci še polni optimizma. Prvo tekmo smo izgubili, prav tako drugo. Ko je že kazalo, da bo 9. razred skoraj izenačil, so učitelji dali odločilni servis in je 9. razred prav tako izgubil.«

Tako sta našo odbojkarsko urico opisali učenki 6. razreda Izabela Mavrar in Vita Peršič. Toda tudi učenci, ki so tekmo spremljali kot gledalci, so imeli o njej kaj povedati. Takole so zapisali učenci 3., 4. in 5. razreda:

»Čeprav nekaterim učencem ni bilo všeč, da je odpadel likovni pouk, je bilo na tekmi zelo zanimivo in napeto. Vsi smo se zabavali. Navijali smo tako glasno, da se nam je zdelo, da nam bo zmanjkalo glasu. Bilo je noro! Čeprav smo tako glasno navijali za učence, so zmagali učitelji. Naslednjič bomo še bolj navijali, da bodo zmagali učenci.«

V tekmi smo vsi zelo uživali in upamo, da bomo v letošnjem šolskem letu še kdaj stopili na igrišče.

»Učenci komaj čakamo, da se bomo ponovno pomerili. Učiteljem zagotavljamo, da se jim bodo naslednjič tresle hlače in bodo vse tekme gladko izgubili,« sta dodali Izabela in Vita.ž

 

Učiteljica Petra Guna

Dostopnost