Spoštovani učenci prvega, drugega in tretjega razreda ter starši!

V ponedeljek se z učenci prvega triletja spet srečamo v šolskih klopeh. Hvala za vse vaše delo, ki ste ga vložili v šolo na daljavo. Upam, da bo delo v šoli dobro steklo in da si boste tudi starši lahko malo oddahnili od šole na daljavo.

V šoli bo nekaj novosti oz. poostrenih higienskih ukrepov, ki jih bomo vsi morali upoštevati.

1. Šola bo odprta od 7.15 do 7.45, nato bomo vrata zaklenili. Vstop v šolo je dovoljen samo učencem in zaposlenim v šoli.
  2. Ob vhodu bo zjutraj dežurna učiteljica, ki bo učence usmerila v garderobo, kjer se učenci preobujejo in preoblečejo ter odidejo v učilnico. V učilnici se usedejo na svoja mesta in sledijo navodilom učiteljice. Učenci prvega triletja v šoli ne bodo nosili mask.
  3. Učenci prvega razreda bodo imeli pouk v rumeni učilnici, učenci 2. in 3. razreda pa v modri učilnici.
  4. Vse učbenike, delovne zvezke in druge pripomočke prinesejo učenci s seboj v šolo in jih ne bodo nosili domov.
  5. Na vhodnih vratih šole bodo tudi vsa navodila, kako bodo učenci zapuščali šolo.
  6. NIJZ priporoča, da učenci po pouku gredo čimprej domov oz. jih pridete iskat. Oddelek podaljšanega bivanja se zaključi ob 15.00.

Vsi zaposleni bomo nosili maske, upoštevati bo treba varnostno razdaljo itd. Prosim starše, da svoje otroke na to malo pripravite, da bo za učence čim manj stresno.

Nasvidenje v ponedeljek, 18. 5. 2020 v šoli!

Vaši učitelji