Spoštovani starši,

iskreno se vam zahvaljujemo za vaše sodelovanje. Le z vašo potrpežljivostjo in pomočjo bomo zmogli zagotoviti vse potrebne varnostne ukrepe, da ohranimo zdravje. Radi bi vas opozorili, da upoštevate še nekaj posebnosti, ki so navedene spodaj.

SPLOŠNO: Učenci morajo ves čas upoštevati vse ukrepe NIJZ (medosebna razdalja, umivanje rok, pravilno kašljanje, …).

POTREBŠČINE:  Učenci imajo po prilagojenem urniku šport ob ponedeljkih, sredah in petkih. Te dni naj imajo s sabo športno opremo.

Pripomočkov si med seboj ne smejo posojati, zato poskrbite, da imajo vse potrebno (barvice, lepilo, škarje, svinčnik, …).

Ker bomo šolo veliko zračili, bodo lahko učilnice hladnejše, zato priporočamo, da imajo učenci v šoli (s seboj) dodatno jopo.  Če bo vreme dopuščalo, bomo veliko pouka izvajali na prostem.

Otroci naj prihajajo v šolo primerno obuti in oblečeni za sprehode po gozdu in imajo v primeru dežja s seboj dežnik.

PREHRANA:  V šoli učencem nudimo dopoldansko malica in kosilo.

Učenci naj ne prinašajo v šolo nobenih sladkarij, tudi če praznujejo rojstni dan.

ODHOD IZ ŠOLE:  V podaljšanem bivanju bomo čas od 13. do 14. ure preživljali na sprehodih. Otroke dnevno pregledujte za klope.

Ko pridete po otroka, pokličite telefonsko številko na vratih šole in ga počakajte zunaj.

PREVOZI:  Učencem vozačem starši zagotovite zaščitno masko za vstop na avtobus (linija Grahovo ob Bači – Podbrdo), nošenje maske je priporočljivo tudi na kombiju.

Za kakršnekoli nadaljnje informacije pokličite Mojco Klavžar.

Hvala, ker skupaj z nami skrbite za vaše in naše zdravje.

Polonca Kenda, ravnateljica