Skoči na glavno vsebino

Zadnji septembrski dan je naš otroški pevski zbor na pevski vaji imel gostjo – našo nekdanjo učenko Nežo Bizalj, ki je sedaj uspešna študentka farmacije v Ljubljani, za njo pa je tudi drugo leto učenja solopetja pri ge. Marti Močnik.

Neža se je malim pevcem najprej predstavila, povedala o svojih pevskih izkušnjah doma in na gimnaziji, ko so bili pevci v zboru zelo povezani in zato tudi uspešni. Nato pa nam je prikazala, kako potekajo njene pevske vaje. Pevce je najprej tako upela, da sploh niso vedeli, da se upevajo, potem pa je zapela en slovenski in en nemški samospev. WAAAAW! Vse je presenetila s svojim krasnim »opernim« glasom in seveda požela velik aplavz.

Nato pa so vsi skupaj zapeli nekaj otroških in narodnih, uro pa zaključili z glasno Mi se ‘mamo radi. Obljubila je, da bo še kdaj prišla in zapela z njimi.

Nekaj utrinkov najdete v Galeriji.

Učiteljica Kristina

Dostopnost