Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 23. 9. 2021, bomo z učenci opravili planinski pohod do vasi Rut. Učenci od 2. do 5. razreda se bodo zjutraj peljali do Stržišča, kjer bodo začeli svoj pohod. Učenci od 6. do 9. razreda pa bodo šli peš iz Podbrda skozi Trtnik proti Kalarskemu Brdu, od tam pa po geološki poti do vasi Rut. Tam se bomo s krajšim programom poklonili še Simonu Kosu, po katerem naša šola nosi ime. Učenci naj imajo primerno planinsko opremo, predvsem bodite pozorni na čevlje. Vremenska napoved je lepa, vseeno pa naj imajo učenci s seboj dovolj toplih oblačil. Za povratek iz Ruta je organiziran avtobusni prevoz.

Šolsko malico bodo učenci dobili v šoli. Učenci od 2. do 5. razreda se bodo vrnili v šolo do kosila (če kdo ne bo na kosilu, starši zanj odjavite kosilo), za učence od 6. do 9. razreda pa bomo kosila odjavili v šoli, saj je povratek zanje predviden ob 13.30. Če učenci potrebujejo s seboj dodatno hrano in pijačo, ocenite starši sami, primerna pa naj bosta planinskemu pohodu.

V primeru, da bo kdo izmed učencev avtobus zapuščal na domačih avtobusnih postajah, o tem obvestite razrednika.

Igor Kragelj

Dostopnost